Kurumsal

Firmamız hakkında

ENS Grup Baca Temizleme ve Havalandırma Sistemleri

Kuruluş hikayemiz bursa baca temizliği

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Bursa ENS Grup Baca Temizleme ve Havalandırma Sistemleri . Firmamız müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en nitelikli şekilde sunarak yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri kaliteli hizmetlerimizden ödün vermeden yolumuza devam ettik. Bugün teknik ve teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde hizmetlerimizi yenileyerek sizlerin huzuruna çıkıyoruz.
Bursa hizmet sektöründe yılların tecrübe ve birikimlerini hizmet kalitesine yansıtmış bir firmayız. Firmamız baca temizleme, baca filtreleme ve havalandırma sistemlerinde en son teknolojileri kullanarak sizlere hizmet vermektedir. Uzun ömürlü ve memnun kalacağınız hizmetler için müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak sizlerin huzurundayız. Alanında uzman ve tecrübeli bir çalışma ekibiyle sizlere profesyonel hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Kullandığımız malzemeler birinci sınıf kalitede olup uzun vadede sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizin neticesini görebilirsiniz.
Firmamız kurulduğu ilk günden beri her daim hizmetlerini ileriye taşıyarak sizlerin talep ve beklentilerine her defasında daha nitelikli bir şekilde karşılık vermiştir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde hizmetlerimizle hem sektörümüzün kalkınmasına hizmet ediyor hem de müşterilerimize kaliteli hizmetler ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlerin bütçesine uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Ticari kaygıyı arka plana atarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren hızlı bir şekilde iletişime geçerek tüm hizmetlerimizi ivedilikle sizlere ulaştırıyoruz. Hizmet verdiğimiz her aşamada sizlerin memnuniyeti adına gerekli her şeyi yerine getirmekteyiz.

 

Değerlerimiz

Sektördeki Rakamlarımız

0
Müşteri
0
Yıllık Deneyim
0
Hizmet

Bursa baca temizleme,önemi ve detayları

Baca Temizliğinin Önemi

Bacalar temizlenmediği, soba, kombi ve şofbenler gibi ısıtma araçları doğru bir şekilde, doğru yere kurulmadığında kömür, doğalgaz, odun, LPG, karosen ve gaz yağı gibi yakıtlar eksik ve randımansız yanmaktadırlar. Eksik yanma sonucu oluşan kirli gazlar ve partiküller, bacaların tıkanmasına sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı, her yıl pek çok insan evlerinde zehirlenmekte ve ölmektedirler.
Kış mevsimi artık kapıda, havalar soğumaya başladıkça soba ya da kombi kullanacak olanlar, kömür, odun ya da doğalgaz kullanmaya başlayacaklar. Kış mevsimine hazırlıklarda dikkat edilmesi ve yapılması gereken konular da vardır. Bunlardan en önemlisi bacaların temizliğidir.

Bacanın Temizlenmesi

Özellikle soba kullananların bacaları çok daha çabuk kirlenmekte ve tıkanmaktadır. Eğer bacanızı kendiniz kontrol edip temizleyecekseniz, bazı uygulamaları paylaşmak faydalı olacaktır. Buna göre, öncelikle bir ayna parçasını bacanın içine tutarak, yukarıyı gösterecek şekilde ayarlayın ve bakın. Bacanızda herhangi bir şey yoksa, tel ya da bir çamaşır ipinin ucuna içi su dolu 1 litrelik pet şişeyi bağlayıp bacadan aşağıya sallandırın. Eğer bacanız tıkalı ve katranlaşma oluşmuşsa, evin içinden telle çıkarmayı deneyin. Bu uygulamalarınız başarılı olmazsa, demir çubuğun ucuna bir bez bağlayın ve gazyağı ile ıslatın. Hazırladığınız gazyağlı çubuğu yaktıktan sonra, yavaşça yukarı kaldırın, ateşin etkisiyle oluşan katranlaşma yanmaya başlayacaktır. Katranlaşmanın tamamen yanmasıyla çubuğun ateşinin sönmesini sağlayın. Her ihtimali düşünerek yanınızda bir miktar su bulundurun. Söndükten sonra tekrar içi su dolu pet şişeyi sarkıtın ve bacanın açılmasını sağlayın. Büyük ihtimalle artık bacanız temizlenmiş durumdadır. Önemli bir konu da, şayet kendiniz yapmak istemiyorsanız, bağlı olduğunuz ilçenin itfaiye müdürlüklerinden baca temizliği konusunda yardım almanız çok daha uygun olacaktır.

Bacalarınız için alınması gereken önlemler

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
ENS Grup tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz