Hizmetlerimiz

Baca Filtre Sistemleri

Kapalı ortamdaki kötü havanın emilimini yaparak, ortama temiz hava vermesi için kurulan sistemlere sulu baca filtre sistemleri denir.ENS Grup baca temizleme firması  Tanımdan da anlaşılacağı üzere kapalı alanlarda çalışanlar için baca havalandırma sistemi büyük hayati önem taşımaktadır.

Nilüfer baca temizleme,Mudanya baca temizleme...

Baca ve havalandırma kanalları

Havalandırma kanalları galvaniz, paslanmaz çelik ve yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imalatı yapılmaktadır.

İstenilen ölçü ve ebatlarda üretimi yapılabilen hava kanlları projenizin özelliklerine göre malzeme seçimi yapılarak imal edilmektedir.

Yıldırım baca temizleme,osmangazi baca temizleme

Ev bacası temizlik

Firmamız, yağlı kanal temizleme, ev baca temizleme ve merkezi baca temizleme gibi tüm bacaların temizleme hizmetini vermektedir. Profesyonel anlamda çalışmalarımızı sürdürürken her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Orhangazi baca temizleme,inegöl baca temizleme...

Fabrika baca temizliği


Firmamız, yağlı kanal temizleme, fabrika baca temizleme ve merkezi baca temizleme gibi tüm bacaların temizleme hizmetini vermektedir. Profesyonel anlamda çalışmalarımızı sürdürürken her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yenişehir baca temizleme,harmancık baca temizleme...

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
ENS Grup tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz